Fury | Gaming Headset | Fukiya F6 | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Black | Wireless
- TootjadFury
- Mudel: NFU-2336
- Saadavus: 5
-
56€
Fury | Gaming Headset | Fukiya F6 | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Black | Wireless
| All | |
| Aku eluiga | 40 h |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 222.00 mm |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 174 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Fury |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Producer product name | Fukiya F6 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-kaabel | USB-C |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wireless | Yes |











